Свет

  Златен медал за стаорец кој детектира нагазни мини

  Како што пренесува Би-Би-Си, специјално обучен Магава во својата „кариера“ досега откри 39 нагазни мини…
  Свет

  Виетнамската полиција заплени 320.000 користени кондоми!

  Виетнамската полиција заплени над 320.000 користени кондоми кои нелегално биле продадени како нови, пренесуваат локалните…
  Љубов и секс

  ШТО МИСЛАТ ЖЕНИТЕ ЗА СЕКСОТ ЗА ЕДНА НОЌ И ДАЛИ СЕ КААТ ПОТОА?

  Норвешки научници спровеле истражување на кое ги испрашувале норвешките и американските студенти за нивното мислење…
  Здравје

  5 ПРИЧИНИ ЗОШТО Е ДОБРО ДА СЕ ПИЕ РАКИЈА ВО УМЕРЕНИ КОЛИЧИНИ

  Пиењето ракија не е само доказ за машкоста или статусен симбол, туку пиењето ракија може…
  Здравје

  Јадете како што сакате секој ден и можете да бидете поздрави!

  Ако сте подготвени да започнете диета која работи според системот за да јадете што сакате…
  Здравје

  Природни сокови: започнете го денот со чаша здравје

  Најздравиот начин да го ревитализирате вашето тело со витаминска бомба е преку природен домашно исцеден…
  Љубов и секс

  20 причини зошто да бидете среќни поради статусот сингл

  Не се сите сингл девојки во константна очајна потрага по принцот на бел коњ. Некои…
  Life Style

  Налеј, Налеј, љубовна приказна која ги руши сите рекорди со 550 000 прегледи за 24 часа

  Спотот за водечката нумера на серијата Македонија “Налеј, налеј“ кој ја доживеа својата промоција пред…
  Life Style

  Македонија е љубовна приказна руши рекорди

  Водечката  нумера на  серијата „Македонија “Налеј, налеј“,ја доживеа својата промоција и само за 24 часа…
  Занимливости

  Доволно храбри да се возите во пилотската кабина !?

  Благодарност до снимателот на ова видео, за момент можеме да го почустуваме адреналинот во пилотската…
   Свет

   Златен медал за стаорец кој детектира нагазни мини

   Како што пренесува Би-Би-Си, специјално обучен Магава во својата „кариера“ досега откри 39 нагазни мини и 28 неексплодирани убојни средства…
   Свет

   Виетнамската полиција заплени 320.000 користени кондоми!

   Виетнамската полиција заплени над 320.000 користени кондоми кои нелегално биле продадени како нови, пренесуваат локалните медиуми. На сликата се гледаат…
   Љубов и секс

   ШТО МИСЛАТ ЖЕНИТЕ ЗА СЕКСОТ ЗА ЕДНА НОЌ И ДАЛИ СЕ КААТ ПОТОА?

   Норвешки научници спровеле истражување на кое ги испрашувале норвешките и американските студенти за нивното мислење околу сексот за една ноќ.…
   Здравје

   5 ПРИЧИНИ ЗОШТО Е ДОБРО ДА СЕ ПИЕ РАКИЈА ВО УМЕРЕНИ КОЛИЧИНИ

   Пиењето ракија не е само доказ за машкоста или статусен симбол, туку пиењето ракија може да донесе и неколку здравствени…
   Close